دومین همایش ملی خدمات عمومی الزامی ICT درمناطق روستایی برگزار می شود

0

سلامت نامه – دومین همایش ملی خدمات عمومی الزامی فناوری اطلاعات و ارتباطات موسوم به ICT  در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته مرداد ماه سال ۱۳۹۵ در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

این رویداد با حمایت مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و با مشارکت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار می شود و اندیشمندان، متخصصان و علاقمندان به توسعه خدمات الکترونیکی در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته می توانند با مراجعه به آدرس  ضمن اطلاع از آخرین اخبار طرح خدمات الکترونیکی در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته به اطلاعات مربوط به اولین همایش و اخبار مربوط به دومین همایش دسترسی پیدا کنند.

نخستین جلسه کمیته سیاستگذاری ‘دومین همایش ملی خدمات عمومی الزامی ICT در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته’ با حضور جمعی از دست اندرکاران این همایش در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

اعضای جلسه ضمن مرور رویکرد نخستین دوره همایش و دستاوردهای آن در خصوص زمانبندی اجرایی، جهت گیری و محورهای کلان دومین همایش وسیاستگذاری های لازم در خصوص محتوای همایش تبادل نظر و تصمیم گیری کردند.

سازوکارهای دعوت از فعالان این حوزه در کشور، دعوت از مهمانان خارجی و برگزاری نشست های تخصصی، شیوه فراخوان مقالات، انتخاب طرح های برتر، انتخاب پایان نامه های برتر و برگزاری کارگاه های آموزشی از دیگر موضوعاتی است که در این جلسه در مورد آنها تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

این جلسه با حضور دکتر محمد خوانساری، رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر علی اکبر جلالی استاد دانشگاه علم و صنعت و دبیر علمی همایش و مهرداد ویسی معاون اداره کل USO از سازمان تنظیم مقررات، برگزار شد.

Share.

About Author

Leave A Reply